Skontaktuj się z nami
 883 070 479
(wystarczy wysłać SMS)

Skupujemy samochody na terenie woj. zachodniopomorskiego i w Szczecinie, bez względu na stan, przebieg i wiek.

Autoskup Szczecin - Baner firmowy skupu aut

Zaufaj sprawdzonej firmie

W dobie wielu niejasnych układów i wielu aferach trapiących nasz rząd i Państwo – nie łatwo jest komuś zaufać. Rozumiemy wszelkie Państwa uprzedzenia i staramy się być całkowicie transparentni, jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do soboty pod numerem telefonu: 606-836-325, zawsze można zadzwonić i zapytać – postaramy się dokładnie wszystko wytłumaczyć. Do tej pory odkupiliśmy setki (jeśli nie tysiące) samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych – wypłacając zawsze gwarantowaną gotówkę, stoi za nami grono zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi.

Kolejnym argumentem jest cena – zawsze staramy się oferować możliwie najwyższą stawkę za skupowany pojazd, bez względu na jego stan techniczny i wizualny.

Profesjonalny Skup Samochodów w Szczecinie wychodzi na przeciw wszelkim zainteresowanym w sprzedaży swojego samochodu. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym i wizualnym, bez względu na wiek, przebieg, uszkodzenia i rodzaj pojazdu. Posiadamy własny transport, dlatego chętnie odkupimy również samochody nie nadające się do jazdy – uszkodzone, zepsute, bez aktualnego przeglądu i ubezpieczenia.

autoskup szczecin

Dlaczego My? Jakość i Doświadczenie

Wiele lat doświadczenia i setki zadowolonych klientów najlepiej świadczą o naszej firmie i prowadzonych usługach. Stawiamy na najwyższą jakość usług, dlatego to my dojeżdżamy do klienta i załatwiamy formalności, przy sprzedaży samochodu otrzymujesz od nas komplet dokumentów. Brak ukrytych opłat za transport lawetą pojazdu nie nadającego się do jazdy, pełne zaangażowanie na każdym etapie transakcji, płatność gotówką lub przelewem jeśli wolisz, zawsze wysokie ceny za samochody.

A pieniądze? Gotówka lub przelew, co wybierasz?

Masz możliwość wyboru, czy wolisz otrzymać całą sumę w formie gotówki z ręki do ręki przy odbiorze pojazdu, czy przelew całej kwoty bezpośrednio na konto bankowe.

Jak szybko? Bardzo, nawet w tym samym dniu

Nie zwlekamy z dokonaniem transakcji, bo wiemy ze czas to pieniądz, a jeśli kontaktujesz się z nami to również i Tobie zależy na szybkiej realizacji. Staramy się w ten sam dzień doprowadzić do odkupienia samochodu, w którym się z nami kontaktujesz. Możesz się z nami skontaktować mailowo, zadzwonić na podany numer lub po prostu wysłać sms, a my oddzwonimy.

Sprzedaj swoje auto od ręki, za dużą gotówkę! Działamy 7 dni w tygodniu

Zadzwoń lub wyślij SMS:

tel. 606-836-325

Opinie klientów o naszym skupie samochodów w Szczecinie

Krzysztof (Szczecin)

Jestem zadowolony z usługi świadczonej przez Państwa, samochód został szybko odkupiony. Zaoszczędziłem sporo czasu i nerwów, polecam

Michalina (Goleniów)

Bardzo dobry kontakt, szybka reakcja i uczciwa cena. Odsprzedałam auto w ciągu jednego dnia.

Przemysław (Stargard)

Polecam z czystym sumieniem, gotówka została wypłacona podczas odkupu samochodu. Szybkie działanie – polecam 100%

Karolina (Szczecin)

Wysłałam zgłoszenie w poniedziałek rano, na kontakt czekałam około 30 minut. Po kolejnych dwóch godzinach, samochód zniknął z podjazdu, a ja otrzymałam bardzo dobrą cenę za auto.

skup aut szczecin

Kontakt

Aby się z nami skontaktować, wystarczy że wybierzesz jedną z poniższych metod:
a) Wyślij sms na numer  883 070 479, oddzwonimy aby Ci pomóc w sprzedaży auta.
b) Zadzwoń bezpośrednio pod numer  883 070 479, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
c) Wypełnij poniższy formularz pamiętając o danych kontaktowych, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
d) Wyślij maila na adres viktoria@autoskup-szczecin.pl

Kontaktując się z nami możesz zaproponować swoją cenę.

Skontaktuj się z nami – Wybierz najlepszą ofertę!

Skup samochodów Szczecin

mail: viktoria@autoskup-szczecin.pl

tel. 883 070 479